کیتکس

سوالات متداول

سوالات متداول شما

به بخش سؤالات متداول ما خوش آمدید، جایی که ما پاسخ برخی از رایج ترین سؤالات شما در مورد پلتفرم خود را جمع آوری کرده ایم. اگر هنوز سوال یا ابهامی دارید، در تماس با ما دریغ نکنید. می توانید با ارسال تیکت یا استفاده از یکی از کانال های پشتیبانی موجود با ما تماس بگیرید.

کیتکس یک پلتفرم بین المللی بر پایه هوش مصنوعی و برنامه نویسی هوشمند هست که کلیه بازار های مالی را رصد و پیشنهادات را برای کاربران در بازارهای مالی از جمله فارکس، اسپات ارز دیجیتال و فیوچرز ارز دیجیتال به همراه ارائه محدوده خرید، فروش، حد ضرر و حد سود ارسال میکند.

خیر به هیچ عنوان. سرمایه نزد خود شما در حساب های صرافی و بروکر شما خواهد بود و خودتان بر روی پیشنهاد های ارائه شده فعالیت خواهید کرد.

پس از پیوستن و خرید اشتراک، می توانید از چندین روش اطلاع رسانی در پلتفرم کیتکس بهره مند شوید. شما می‌توانید پیشنهاد ها را از طریق ایمیل دریافت کنید، در کانال تلگرام عضو شوید، اعلان‌های پیامکی دریافت کنید یا اعلان‌های مستقیم از وبسایت دریافت کنید. همچنین در آینده نزدیک می توانید از طریق اپلیکیشن رسمی کیتکس اطلاعات و اعلان ها را دریافت کنید.

متأسفانه، هیچ استراتژی , ربات یا سیگنال معاملاتی نمی تواند سود مداوم و پایدار را در بلند مدت تضمین کند. برای استفاده حداکثری از پیشنهاد های کیتکس، برای معامله گران مهم است که درک خوبی از مفاهیم معاملاتی داشته باشند و از تکنیک های موثر سرمایه و مدیریت ریسک استفاده کنند که ما در کیتکس قدم به قدم در آموزش تا تبدیل شما به یک معامله گر حرفه ایی همرهتان هستیم. .

سرویس ارسال پیشنهادات کیتکس از هوش مصنوعی پشتیبانی می کند و از این فناوری برای شناسایی فرصت های بازار استفاده می کند. پس از شناسایی، سیگنال‌ها از طریق روش‌های مختلف اطلاع‌رسانی مانند ایمیل، تلگرام، پیامک یا ناتیفیکیشن در وب‌سایت به کاربران منتقل می‌شوند. هر سیگنال شامل پنج عنصر کلیدی است: جفت ارز مورد معامله (به عنوان مثال GBP/USD)، نوع سفارش (مثلاً سفارش فروش)، قیمت ورودی و در نهایت حد ضرر و حد سود. برای اطلاعات بیشتر، شما عزیزان میتوانید برای مشاهده جزئیات بیشتر کلیک کنید.

جهت خرید اشتراک پیشنهادات هوش مصنوعی بازار های معاملاتی می توانید با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب از طریق درگاه های پرداخت ریالی و یا خرید با استفاده از تتر و یا سایر ارزهای دیجیتال از طریق چندین درگاه پرداخت ارز دیجیتال معتبر و بین المللی از جمله کوین بیس Coin Base اقدام نمایید.

کاملا! در حالی که توصیه می شود دانش پایه ای در مورد ترید , ارز دیجیتال و فارکس داشته باشید، کیتکس آموزش های لازم را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد. پس از آشنایی با مبانی ترید ارز دیجیتال و فارکس و همچنین یادگیری نحوه استفاده از صرافی های ارز دیجیتال و کارگزاران فارکس، می توانید شروع به استفاده از پلت فرم هوش مصنوعی کیتکس کنید و به طور بالقوه سود کسب کنید.

پیشنهادات کیتکس بر اساس داده‌های بهترین و معتبرترین صرافی‌ها و کارگزاری های جهان است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که الگوریتم‌های هوش مصنوعی این پلتفرم را نمی‌توان برای ارزهای دیجیتال و توکن‌هایی که فاقد داده یا اعتبار هستند، مانند «شت‌کوین‌ها» استفاده کرد. کیتکس با تکیه بر صرافی ها و کارگزاران قابل اعتماد، به اطمینان از صحت و قابلیت اطمینان سیگنال ها و پیشنهادات خود کمک می کند.

چرا ما رو انتخاب کنید ؟

پیشنهادات پیشرفته هوش مصنوعی برای ترید هوشمند تر

تحلیل های برتر

کیتکس را برای تخصص بی نظیر در تحلیل های چند طرفه از بازار انتخاب کنید. پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی ما بینش عمیق و پیش بینی های دقیق را ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا در بازارهای مالی تصمیمات آگاهانه بگیرید.

عملکرد بالا

با استفاده از پلتفرم هوش مصنوعی کیتکس، سود خود را به حداکثر برسانید. فناوری پیشرفته ما پیشنهادات سریع و دقیق را ارائه می‌دهد و به شما کمک می‌کند در بازارهای مالی در حال تغییر همیشه از رقبا جلوتر بمانید.

پشتیبانی تخصصی کامل

با کیتکس پشتیبانی لازم برای موفقیت را دریافت کنید. تیم کارشناسان ما همیشه برای کمک به شما در دسترس هستند و راهنمایی و پشتیبانی شخصی برای کمک به شما برای رسیدن به اهداف مالی خود ارائه می دهند.

ممکن است هنگام بازدید از وب سایت ما از کوکی ها یا تکنولوژی های شخصی سازی دیگری استفاده کنیم، اتصال به اپلیکیشن های تحت وب و تلفن همراه برای شخصی سازی و بهبود استفاده شما از وبسایت اطلاعات بیشتر

اجازه